Nabídka

Vedení účetnictví

Předejte nám doklady. My zajistíme účetnictví dle zákonných norem, vyhotovení sestav dle vašich požadavků, zastupování na úřadech, zpracování roční účetní závěrky. Zajistíme všechny hlášení, formuláře, daňová přiznání správně a včas.

Daňová evidence, jednoduché účetnictví

Nejste firma a chcete mít skutečný přehled o příjmech a výdajích, nechcete uplatňovat paušální výdaje? Zajistíme daňovou evidenci.

Daňová přiznání

Zpracujeme přiznání k dani z příjmu právnických osob, fyzických osob včetně povinných příloh, přiznání k DPH, Kontrolní hlášení, Souhrnné hlášení, přiznání k dani z nemovitosti, přiznání k silniční dani, k dani z nabytí nemovitosti atd. Zajistíme odklad přiznání.

Nebudete platit víc než skutečně musíte.

 Mzdy, personalistika

Vedeme kompletní mzdové účetnictví a personalistiku – od ohlašování nástupu či výstupu zaměstnanců u příslušných úřadů, výpočtu odvodů daní, sociálního a zdravotního pojištění, zpracování výplatních pásek a příkazu k úhradě, mzdové listy, evidenční listy, přes podklady k výplatě nemocenských dávek až po roční zúčtování daně, zastupování na úřadech při kontrolách atd.

 Poradenství, konzultace

Zastupujeme klienty při daňových kontrolách, před orgány státní správy (finanční úřady, zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení), posuzujeme daňové dopady, poskytujeme komplexní daňové a ekonomické poradenství.